Právě vyšlo
O webu

25. 11. 2013, 14:29 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: kvalitni-kravaty.cz/blog » Jak ladit košili a kravatu
Podle barvy
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Jak ladit košili a kravatu poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Jak ladit košili a kravatu

Jak ladit košili a kravatu

25. 11. 2013, 14:29

Že móda a trendy jsou jen doménou ženského pohlaví, tomu už dnes nevěří nikdo. I pánové se snaží být in a krásní. A především pokud vyrážejí na nějakou společenskou akci, oslavu, večírek. Jak sladit košili a kravatu tak, abyste i vy byli in?


Tón v tónu

Asi základním módním pravidlem je fakt, že jednotlivé kousky vašeho out-fitu by prostě měly ladit. V případě pánů se tedy jedná především o odstín košile a kravaty. Není zcela nutné, aby zelená košile byla doplněna zelenou kravatou. Přehnaná snaha sladit vše do jedné barvy by dokonce mohla být na škodu. Vždy by ale mělo platit, že košile je světlejší než kravata.

Méně je mnohdy více

Košili a kravatu pánové oblékají na společenské akce, obchodní jednání, pracovní schůzky. Měli by tedy působit luxusně, decntně, na úrovni. Co se tedy obleku týká, rozhodně platí heslo, že méně je vlastně více. Při ladění košile a kravaty vsaďte na luxusní materiály. Nebojte se zainvestovat do hedvábí. Takový kousek v šatníku vám udělá velkou službu. V jednoduchosti je krása, říká se také. A opět je to pravda. Bílá košile snese kombinaci i s výraznějším vzorem na kravatě. Ideální je potom například červenou či modrou kravatu doplnit kapesníčkem ve stejném odstínu v klopě, aby bylo všem jasné, že se umíte sladit do posledního detailu.

Vzory a tvary kravat

Myslete také na to, že kouzlo kravat není jen v jejich barvě jako takové, ale například i tvaru. Ůzkou nebo širokou? Delší nebo krátkou? Obecně se dá říci, že užší a celkově kratší kravaty hrají v posleních letech prim. Důležité ale je, aby kravata nepůsobila zbytečně titěrně. Vzor na košili by tedy neměl být nikterak výrazný, aby se v něm kravata neztrácela. Pokud toužíte obléci pestrou košili, doplňte ji naopak jednodušší, nejlépe jednobarevou kravatou.

Nevíte si s košilí a kravatou rady?

Pokud nevíte, jak košili s kravatou sladit, nechte si poradit od odborníků. Nabízejí se například rovnou sady, kde už je košile s kravatou zkombinována. Často je dokonce jedna košile v sadě s vícero kravatami. Můžete tak být každý den noví a vždy naprosto dokonalí.
Zobrazení: 14704 Hodnocení:
Jak ladit košili a kravatuPoslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail