Právě vyšlo


Luxusní kravaty

10. 12. 2013, 14:29 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: kvalitni-kravaty.cz/blog » Jak vybrat a uvázat svatební kravatu
Podle barvy
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Jak vybrat a uvázat svatební kravatu poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Jak vybrat a uvázat svatební kravatu

Jak vybrat a uvázat svatební kravatu

25. 11. 2013, 14:29

Svatební šaty a obleky patří k těm, na kterých nám opravdu záleží a promýšlíme na nich každý detail. U mužů je výrazným doplňkem motýlek nebo častěji kravata.


Druhy kravat

Kravat existuje celá řada, vybírat můžeme z různých střihů, materiálů a barev. Ke klasickému obleku se nejlépe hodí kravata jednoduchého střihu, moderní jsou kravaty užší. Dobrou volbou je doplnit oblek kapesníkem, ve stejném vzoru jako je kravata.

Jak sladit kravatu s oblekem

Důležité je, aby kravata s oblekem ladila a vhodně ho podtrhovala. Základním pravidlem je, že kravata musí ladit s košilí. Překvapivě nejelegantnějšího dojmu dosáhnete v bílé košili a jednoduchém tmavém obleku. Tuto kombinaci je pěkné doplnit kravatou se vzorem. Naopak máte-li výrazný vzor na saku či košili, vyberte si kravatu jednobarevnou, nejlépe v takové barvě, která se objevuje i na ostatním oděvu.

Velmi slavnostně působí také bílá kravata na bílé košili. Aby kravata působila živěji, můžeme sáhnout po látce se vzorem. Nebo jednobarevné košili a k ní zvolit kravatu v podobné barvě, jen o stupínek tmavší. Často si manželský pár přeje sladit své šaty dohromady, hezky pak působí výrazná kravata v barvách svatební kytice.

Jak uvázat kravatu

Pro svatbu stejně jako pro jiné slavnostní příležitosti se nejčastěji používá tzv. uzel Windsor full, uzel Windsor half a uzel Pratt. Klasický uzel Windsor full se váže tak, že kravatu volně obtočíte kolem krku, užší konec je téměř u krku, širší konec je delší. Širší konec obtočíte přes užší konec a provlečete u krku kolem překřížení. Kolem vzniklého překřížení kravatu širším koncem obtočíte zleva a pak ještě jednou zprava. Kravatu vždy obtáčíte tak, že je stále rovná. Přes tato tři obtočení kravatu zatočíte zprava doleva a nakonec provlečete u krku a prostrčíte přes vzniklou smyčku.

Zobrazení: 9858 Hodnocení:
Jak vybrat a uvázat svatební kravatuPoslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail