Právě vyšlo


Luxusní kravaty

10. 12. 2013, 14:29 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: kvalitni-kravaty.cz/blog » Jakou pánskou kravatu zvolit?
Podle barvy
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Jakou pánskou kravatu zvolit? poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Jakou pánskou kravatu zvolit?

Jakou pánskou kravatu zvolit?

25. 11. 2013, 14:29

Pro různé příležitosti se hodí jiné kravaty. Stejně tak záleží, aby kravata ladila s košilí. Ale to jsou jen základní rady, náš článek se vám pokusí pomocí s výběrem při nákupu pánských kravat.


Základní poučky

Základní poučky o tom, aby ladily ponožky s kravatou, popřípadě, že se nemají kombinovat proužky s kostkami zná asi každý muž. Ale správný výběr kravaty je ještě sofistikovanější proces ve kterém se ne každý vyzná. Jak na to a jaká kravata se hodí k čemu vám poradí tento článek.

Základní lekce o kravatách

Kravatu si vybíráme podle obleku a košile, kterou k ní chceme nosit. K proužkované košili bychom tedy neměli určitě nosit vzorovanou kravatu, ale spokojit se s jednoduchou jednobarevnou. Stejně tak pozor na odstíny. Ke světlé košili se nehodí světlá kravata a naopak. Kravata s košilí by měly působit sladěně, ale kontrastně. Stejně tak bychom měli ladit i s partnerkou. A pozor, někdo kontroluje i ono pověstné sladění s ponožkami.

Kravaty nejsou věčné

Móda se mění i u kravat, takže rozhodně věřte, že si na plese nevystačíte jen s tou jednou, kterou jste podědili po tatínkovi. Jednak se pozná velmi snadno, pokud je kravata zmačkaná a unošená, zadruhé, každá doba si potrpí na jiný materiál, vzory a tvary kravat. Třeba v sedmdesátých letech byly v módě kravaty co nejširší, ale krátké, naopak konec osmdesátých let byl ve znamení tenkých, dlouhých, kravatových nudlí. Dnešní móda se nachází na pomyslném středu, ale bystrý znalec stále podle tvaru a vzoru pozná přibližný rok výroby kravaty.

Jak tedy nakoupit?

Podívejte se nejprve, jaké obleky a košile máte v šatníku. Pokud počítáte kravaty, vyřaďte ty staré, případně s „věčným“ povolovacím uzlem, nejedná se o nic pěkného. A pak už jen stačí zajít k prodejci, popřípadě navštívit internetový obchod – a snadno vybrat kravatu, se kterou budete vypadat elegantně.


Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail