Právě vyšlo

Pánské kravaty

4. 12. 2013, 13:16 | Diskuze (0)


Luxusní kravaty

10. 12. 2013, 14:29 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: kvalitni-kravaty.cz/blog » Luxusní kravaty
Podle barvy
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Luxusní kravaty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Luxusní kravaty

Luxusní kravaty

10. 12. 2013, 14:29

S trochou nadsázky lze říci, že kravata udělá z běžné košile elegantní záležitost. Samozřejmě je ale potřeba, aby s košilí ladila. Proto je důležité zvolit košili, oblek i kravatu ve stejném stylu - klasickém, sportovním nebo luxusním.


Nošení kravat

Někdo nosí kravatu každodenně, někdo pouze výjimečně. Při nošení kravaty do práce je možné vybírat vzorované i jednobarevné kravaty. Na oslavy je pěkné vybrat si kravatu s veselým barevným vzorem, do divadla spíše jednobarevnou, decentní kravatu. I když záleží také na typu divadelního představení. Zvláštní skupinu tvoří kravaty svatební a pohřební.

Střihy kravat

Kravaty se nabízí ve třech základních střizích – klasickém, prodlouženém a zúženém. Klasický střih je vhodný pro běžné nošení, ale hodí se i na večerní představení. V nejširším bodě má taková kravata 8,5 až 10 cm. Tento druh kravat je nadčasový a pro ty, kdo nepodléhají módním trendům, nejsnadnější volbou. Zúžený střih působí sportovně, moderně a svižně. Hodí se spíše pro mladší muže. Prodloužený střih je charakteristický pro luxusní kravaty. Je ideální do elegantního obleku. Hezky působí doplněn kravatovou sponkou a kapesníčkem ze stejného materiálu jako je kravata. Kravata sladěná s kapesníčkem navíc signalizuje, že si muž na svém zevnějšku dal záležet.

Kravata jako dárek

Kravata je jako dárek velice vhodná, zejména kravata luxusní. Pro ty muže, kteří nosí kravatu do zaměstnání, může být příjemnou změnou a ti, kteří nosí kravatu jen při zvláštním příležitostech, potřebují právě takovou. Při obdarování muže, jehož šatník neznáme, je dobré vybrat jednobarevnou kravatu nebo kravatu s lehkým vzorem v tmavších barvách, jako je černá, šedivá, tmavě modrá nebo tmavě červená až fialová. Tyto barvy totiž nejlépe doplňují běžné obleky, které mívají také tmavší barvy.


Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail