Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: kvalitni-kravaty.cz/blog » Pánské kravaty
Podle barvy
Nabídka zboží
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail
 • 0 Kč s DPH
  Detail

Pánské kravaty poradna

Celkem příspěvků v poradně: 9
“Dobrý den, nebylo by možné objednat s kravatou i kapesníček ve stejné barvě, i když je nemáte v nabídce? děkuji za odpověď. “
Jan Vlček , 14.01.14
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, bohu... (Zobrazit více)

“Dobrý den, v jaké velikosti dodáváte kravaty? “
Karel, 19.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, veli... (Zobrazit více)

“Dobrý den, kolik činí poštovné a nabízíte více variant? “
Alexandra, 09.08.13
Hodnocení 1Hodnocení 2Hodnocení 3Hodnocení 4Hodnocení 5
Reakce prodávajícího:
Dobrý den, v rá... (Zobrazit více)


Zavoláme Vám

Pánské kravaty

Pánské kravaty

4. 12. 2013, 13:16

Už dávno neplatí, že muži nosí oblek jen při slavnostních příležitostech – tedy pouze několikrát do roka. Dnes se pro mnoho z nich staly oblek, košile a kravata běžnou součástí každodenního šatníku. Pánskou kravatu si proto pořizují i do zaměstnání a je tak na místě věnovat jejímu výběru náležitou pozornost. Kravata musí nejen ladit s oblekem a košilí, ale měla by vypovídat i o osobnosti nositele.


Pánská kravata z různých materiálů

V současné době je na tuzemském trhu nepřeberné množství kravat různých dezénů a z různých materiálů. Mezi luxusnější patří kravaty hedvábné, avšak v nabídce jsou i vázanky vyrobené z mikrovlákna. Ty jsou cenově dostupnější a od hedvábných skoro k nerozeznání. A pokud má být kravata opravdu levná, pak lze vybírat pánskou kravatu z materiálu na bázi polyesteru. Pro náročné zákazníky jsou připraveny také ručně šité kravaty.

Jaký vzor a barvu si vybrat?

Aby byl zevnějšek muže v obleku dokonalý, je zapotřebí správně zvolit i barvu či vzor pánské kravaty. Ta by měla ladit s košilí, přizpůsobit se příležitosti a v neposlední řadě dovářet celkový dojem. Jednobarevné kravaty se obvykle nosí ke společenským akcím, jako je svatba či pohřeb. Pro denní nošení jsou vhodnější kravaty s drobným vzorkem a ti, kteří mají rádi výraznější barvy či větší vzory, by měli při výběru dbát na soulad celého oblečení.

Široká či úzká kravata?

Standardem je pánská kravata široká asi 8 cm. Širší vázanka dnes není v módě, takže by měla zůstat v šatníku. Pokud je zvolena kravata užší – takzvaná slim – sice není v rozporu se současným trendem, ale nesluší každému. Platí zde jednoduché pravidlo: čím je postava mohutnější, tím by měla být kravata širší a naopak. A kde správně pánskou kravatu změřit? Vždy v jejím nejširším místě.

Několik doporučení na závěr

Na obleku, košili a kravatě by neměl být použit stejný vzor. Nejlepší je kombinovat vzorované součásti oblečení s jednobarevnými. Kravatu je vhodné vždy vybírat až jako poslední součást oblečení, tedy po obleku a košili. Pokud ke stejnobarevnému obleku a košili je zvolena barevnější kravata, podtrhne to celkové vyznění oblečení.
Zobrazení: 11524 Hodnocení:
Pánské kravatyPoslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client16/web1697/web/blog/app/tpl/sloupec_reklama.php on line 20
14 600,- Kč
Detail